Apel – przeprosiny

W związku z zaistniałą sytuacją, że nie dodawałem nic zakopany 10 metrów pod ziemią, gdzie internetu brak (a tak naprawdę z przyczyn osobistych), chciałbym poinformować, że do końca aktualnego sezonu Śniadanie żyć będzie prawdopodobnie bardzo słabo i wszelakie nowe artykuły dodawane będą rzadko, co związane jest z problemami w „świecie rzeczywistym” i brakiem czasu często nawet by obejrzeć spotkania i móc cokolwiek sensownego o nich napisać. Dlatego proszę wszystkich czytających, by nie uciekać, nie zapominać o Śniadaniu i nie spisywać na straty. Stay tuned!

Drugą sprawą, z jaką chciałbym się do Ciebie zwrócić, drogi czytelniku, to reakcja. Początki dla każdego bloga/strony/forum są zawsze trudne i często ciężko przełamać tą niemoc i wyrwać się spośród morza stron. Największą dumą dla piszącego jest reakcja odbiorcy, miłe słowo, wyrażenie swojego zainteresowania. Dlatego czytelniku, jeżeli czytasz, podoba Ci się to, co jest tutaj, bądź na blog dodawane, chcesz pokazać swoje zadowolenie – polub post, udostępnij, poleć znajomym, podlinkuj. Im więcej jest czytających, tym lepiej!

 

Poszukiwana jest również osoba, chcąca wspólnie z adminem pisać o Premier League, rozwijać Śniadanie, pełna pomysłów, lubiąca pisać i posiłkująca się dużą wiedzą w temacie. Jeżeli zatem czytelniku chciałbyś dołączyć do teamu Śniadania, napisz na fanpage’u na priv lub dodaj komentarz pod tym postem na blogu.

 


 

Zapraszam również na fanpage Śniadania:

https://www.facebook.com/%C5%9Aniadanie-po-wyspiarsku-470659989793192/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s